E3 Saxo Classic

Vrijdag 24 maart 2023

Organisatie E3

Organisatie | Organisation:

Jacques Coussens | Guy Dedeyne | Jan Desutter | Guy Hannosette | Pascal Heytens | Jo Quartier | Luc Schietgat | Philippe Vermeeren | Henk Vlaemynck | Philip Vlieghe | Johan Wastyn

Manager | Manager: Marc Claerhout - marc@e3saxobankclassic.be
Voorzitter | Chairman: Guy Dedeyne - guy.d@e3saxobankclassic.be
Persverantwoordelijke | Press Officer: Jacques Coussens - jacques@e3saxobankclassic.be +32 (0)475 79 44 03
Koersdirecteur | Race Director: Philippe Vermeeren - philippe@e3saxobankclassic.be +32 (0)475 26 71 71

Externe Communicatie/Marketing | External Communication/Marketing: Dieter Verhaeghe - dieter@e3saxobankclassic.be
Assistent Koersdirecteur | Race Director Assisent: Johan Wastyn - johan.w@e3saxobankclassic.be


PR-commissie | PR-commission:
Voorzitter
| Chairman: Jacques Coussens - jacques@e3saxobankclassic.be
Leden | Members: Steve Coryn | Benoît Declerck | Guy Dedeyne | Jan Desutter | Guy Hannosette | Geoffrey Vander Schelden | Xavier Ramon | Philippe Harinck

Sportcommissie | Sportcommission:
Voorzitter | Chairman: Johan Wastyn - johan.w@e3saxobankclassic.be
Leden | Members: Simon Depraetere | Bart Coussement | Luc Schietgat | Seppe Seynhaeve | Philippe Vermeeren| Henk Vlaemynck
Verantwoordelijke signaalgevers : Luc Schietgat luc@e3saxobankclassic.be

Technische Commissie | Technical Commission:
Voorzitter
| Chairman: Pascal Heytens - pascal@e3saxobankclassic.be
Leden | Members: Marcia Benradia | Jeffrey Dewulf | David Dieryckxvisschers | Frederic Moerman | Jo Quartier | Krist Verledens | Felix Demyttenaere | Pieter Vancoillie

VIP-Bus Commissie | VIP-Bus Commission:
Voorzitter
| Chairman: Guy Hannosette - guy.h@e3saxobankclassic.be
Leden | Members: Pedro Berton | Ignace Claerhout | Veronique Daem | Bart Deblaere | Jan Desutter | Gilles Desmet | Ellen Labarque | Peter Devos | Jan Evens | Philippe Vermeeren | Maxim Vermeeren | Frank Salembier

Persaccreditatie | Press accreditation: Guy Vermeiren

Buitenlandse betrekkingen | Agent Foreign Affairs: Philip Vlieghe

Advocaat | Legal Adviser: Geert Sustronck

Sportief Adviseur | Sport Advisor: Wielerbond Vlaanderen

Download hieronder ons Hospitality en Partnerships dossier

Dank aan onze sponsors